“River Riga” draudzes dievkalpojumi

Dievkalpojumu norises vieta un laiki:

Ceturtdienas: 19:00 – 21:30
Svētdienas: 11:00 – 14:00

Dievkalpojumi norisinās Tallinas ielā 52A otrā stāva lielajā zālē. Pirms dievkalpojuma vari baudīt kādu siltu dzērienu (tēju, kafiju) priekštelpā, kur draudzes locekļi satiekas pirms dievkalpojuma sākuma. Atceries, ka dievkalpojuma laikā priekštalpā uzturēties nedrīkstēs, jo šajā vietā bieži notiek svētdienas skolas nodarbības bērniem. Tas nozīmē , ka ja vēlies sasildīties ar siltu dzērienu, tad ierodies vismaz 15 minūtes pirms dievkalpojuma un draudzes locekļi tev parādīs visu un apstāstīs.
Kā norisinās dievkalpojumi?
1) Dievkalpojama pirmā stunda ir veltīta slavēšanai, tas nozīmē, ka dziedam slavas dziesmas Tam Kungam. Ja esi ieradies pirmo reizi – vari droši dziedāt līdzi (dziesmu vārdi būs pieejami uz monitora zāles centrā), bet ja arī dziesmas nezini, jeb kautrējies dziedāt – neuztraucies, mēs visi kaut kur sākam. Vari apsēsties un iejusties jaunajā vidē.
2) Pēc slavēšanas seko ziņojumu daļa – tās ilgums parasti ir līdz 15 minūtēm.
3) Pēc ziņojumu daļas mācītājs sāk sludināt Dieva Vārdu. Sludināšanas laikā mācītājs pakļaujas Svētā Gara vadībai, kas nozīmē, ka lai gan ir sagatavota tēma, par ko mācītājs vēlas sludināt, tomēr, ja Dievs mudinās viņu sludināt, ko citu, tad viņš to arī darīs. Tas arī nozīmē to, ka dievkalpojuma garums var ieilgt, jo mums ir svarīgi nobeigt Dievkalpojumu tad, kad svētais gars ir visu izdarījis. Tādēļ ja tev ir jāsteidzas uz pēdējo transportu, vai kas cits steidzams – droši vari atstāt dievkalpojumu pirms tā beigām.

Kā mūs atrast?

Kartē, kas atrodas lejā ir norādīta mūsu adrese, tomēr ieeja atrodas sētā, tas nozīmē , ka tev ir jāiziet cauri velvei un jāpagriežas pa labi – metāliskās durvis kresajā pusē pašā galā būs īstā ieeja 😉

EnglishLatvianRussian